Zostań liderem i zaangażuj obywateli w debatę nad przyszłością Europy.

Komisja Europejska poszukuje grupy zmotywowanych młodych liderów o ugruntowanej wiarygodności, aby wesprzeć debatę na temat przyszłości Europy. Jeśli staniesz się częścią grupy, zaangażujesz obywateli w debatę nad przyszłością Europy i promując wartość dodaną UE.
Twój profil i osobiste zaangażowanie powinny gwarantować, że pełna neutralność polityczna jest widoczna we wszystkich działaniach, ze szczególnym uwzględnieniem działań podejmowanych w okresie poprzedzającym wybory europejskie.

Jeśli chcesz stać się częścią grupy imasz 18-40 lat powinieneś:

– Być widoczny w mediach społecznościowych, najlepiej poprzez stronę biznesową / stronę fanowską;

– Mieć Zdolność do prowadzenia własnych wydarzeń (np. W szkołach, obiektach EDIC itp.) O

– Być gotowy do wypowiadania się na organizowanych przez EDIC imprezach;

-Mieć Zdolność do angażowania się / interakcji z publicznością i radzenia sobie z krytyką;

-Musisz dobrze znać  język angielski

– Być gotowym do uczestniczenia w odpowiednich spotkaniach organizowanych przez EDIC, przedstawicielstwa, Parlament Europejski i biura łącznikowe Parlamentu Europejskiego, w zależności od przypadku. Obowiązki:

-Musisz przesłać do nas swoje CV

Warunkiem uczestnictwa jest zakwalifikowanie przez Komisję Europejską

Przed końcem 2019 r. będziesz musiał przedstawić przedstawicielstwu Komisji w sprawozdanie z działalności w języku angielskim.

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek 18 lutego 2019 r. O godz. 9.00, a zakończy we wtorek 19 lutego 2019 r. O godz. 13.00 w Brukseli. Podróż, zakwaterowanie i wyżywienie zostanie sfinansowane przez Komisje Europejska.

Jeśli jesteś chętny i chcesz  wziąć udział w spotkaniu zapraszamy do kontaktu z naszym punktem: europedirect-olecko@europedirect-olecko.pl

<< powrót

twoja_europa_1head-ban_pl1teachers-format3_pllogo-erasmus+sticker_pl_1Small banner130719_eckpleutubee-Justice web bannerlogo-wmir