„Baśnie, bajki i legendy krajów Unii Europejskiej” – konkurs plastyczny rozstrzygnięty

1 marca 2021 r. w Szkole Podstawowej w Sypitkach, rozstrzygnięto konkurs plastyczny pod nazwą ,,Baśnie, bajki i legendy krajów Unii Europejskiej”. Organizatorem konkursu  był Punkt Informacji Europejskiej Europe Direct – Olecko oraz Warmińsko-Mazurska Izba Rolnicza.

W skład komisji konkursowej weszli przedstawiciele Punktu Informacji Europejskiej Europe Direct – Olecko i Warmińsko-Mazurskiej Izby Rolniczej oraz nauczycielki ze Szkoły Podstawowej w Sypitkach.

W konkursie udział wzięły dzieci i młodzież ze Szkoły Podstawowej w Sypitkach. Łączna liczba uczestników wyniosła 23 uczniów. Prace plastyczne oceniono w dwóch kategoriach wiekowych: 6-9 lat oraz 10-16 lat. W młodszej i starszej kategorii wiekowej przyznano po dwa miejsca I, II i III oraz po trzy wyróżnienia – w sumie 12 nagród, a dla pozostałych uczestników konkursu przyznano równie atrakcyjne upominki i gadżety.

PRZYZNANE NAGRODY:

Wśród dzieci młodszych –

I miejsce – Oliwia Bujnowska, kl. II

II miejsce – Wiktoria Kowalczyk, kl. III

III miejsce – Anna Pawłowska, kl. II

oraz wyróżnienia: Damian Kleszczewski -„0”, Patryk Łobacz – kl. I, Arkadiusz Kozłowski – kl. II

Wśród dzieci starszych –

I miejsce – Aleksandra Chylińska, kl. VI

II miejsce – Jolanta Fadrowska, kl. V

III miejsce – Julia Gąsiewska, kl. VI

 

<< powrót

twoja_europa_1head-ban_pl1teachers-format3_pllogo-erasmus+sticker_pl_1Small banner130719_eckpleutubee-Justice web bannerlogo-wmir